Duyurular

Defterdarlığımız Maaş Protokolü

Defterdarlığımız Merkez Birimleri Personeli maaş ödeme protokolü İş Bankası Zafer Şubesi Müdürü Sayın Kazım ATILGAN ile Defterdar Vekilimiz Sayın Turgut ÇARABATIR arasında imzalanmıştır.

Şahin ÖZMERTYURT’un Veda Yemeği

Adana Defterdarlığına Defterdar Yardımcısı olarak naklen atanan Şahin ÖZMERTYURT için Personelimiz ve İl Yöneticilerimizin katılımıyla yemek düzenlenmiştir.

İç Anadolu Kariyer Fuarı

KTO Karatay Üniversitesi ev sahipliğinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Himayelerinde kamu ve özel sektörden birçok katılımcıyla KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Tesis Binasında 25-26 Nisan 2019 tarihlerinde İç Anadolu Kariyer Fuarı düzenlendi.

Fuarda Bakanlığımız ve Bakanlığımız bağlı, ilgili ilişkili kuruluşları tarafından stand açılarak Bakanlığımız Merkez ve Taşra teşkilatı kariyer unvanları hakkında fuara katılım sağlayan çok sayıda Üniversite öğrencisi ve vatandaşa bilgilendirmeler yapıldı.

Defterdarlık Personel Eğitimi

Defterdarlık birimlerinden hizmet alanlara adil ve eşit davranılması konusunda farkındalığı artırıcı ve Defterdarlıklarda yönetmeliği bulunmayan görevliler için mesleki yeterliliklerinin sürekliliğini sağlamaya yönelik Defterdarlık personeline eğitimler verilmiştir.

PTT’nin Kuruluş Yıldönümü Ziyareti

PTT’nin 178. Kuruluş Yıldönümü tebrikatı  için PTT Baş Müdürü Akın AKINCI beyi Makamında Defterdar Vekilimiz Şahin ÖZMERTYURT ve Defterdar Yardımcımız Turgut ÇARABATIR ziyaret edilmişlerdir.